Svet-Stranek.cz
PET pohřební služba zvířat
PET sluzba

Vítáme Vás na našich stránkách:PET pohřební služba zvířat

Vítáme Vás na našich stránkách

PET pohřební služba zvířat
 
 

Jsme mladá, nově vzniklá firma, která si klade za cíl zaplnit chybějící místo na trhu s nabídkou služeb. Máme touhu pomoci Vám v těžké chvíli, kdy Vás navždy opustí Váš dlouholetý přítel a současně vytvořit důstojné podmínky pro poslední rozloučení, jako poděkování za neocenitelné služby a lásku Vašemu čtyřnohému příteli.

 

Za tímto účelem jsme navázali spolupráci s Krematoriem zvířat v Brně. 
Toto krematorium je první zařízení svého druhu v republice, které individuální kremaci zvířat provádí.Jak to celé probíhá?


Zvolte si, jakým způsobem naše služby využijete.

- zda budete chtít převoz Vašeho zvířecího kamaráda k nám do provozovny nebo ho přivezete sami k nám, a následné zařízení kremace ponecháte na nás


nebo 

- budete pouze potřebovat uskladnit zvířátko v chladícím boxu do doby kremace, kterou si chcete zařídit sami,


případně

- chcete-li přivézt zvířátko k dlouhodobějšímu uskladnění a pohřbít si ho později doma na zahrádce, (pak zvířátko uložíme do chladícího zařízení ve speciálním vaku), a v dohodnutém termínu si jej zpět převezmete,


 nebo

- budete chtít zajistit převoz i celou kremaci Vašeho domácího zvířátka od nás.

 

Budete-li požadovat zpopelnění Vašeho zvířátka po nás, po dohodě s partnerským zařízením Vám zajednáme nejbližší volný termín kremace a zajistíme  odvoz zvířátka a následně Vám v dohodnutém termínu předáme urničku, dle Vašeho výběru.